Fotografický tisk na plátno – fotoobrazy


Fotografie je vytištěná na špičkových plátnech Harman by Hahnemuehle nebo Fomei a následně je plátno nataženo na masivní rám muzejní kvality systému Galerie Wrap od firmy Hahnemuehle. Jedná se o produkt nejvyšší kvality s barevnou stálostí, přesností barev a dlouhou životností. Plátno je ošetřeno sprejem Hahnemuehle proti otěru a zadní strana rámu nenese žádné fixační prvky v podobě sponek. Vše je čisté a elegantní.

Části fotografie plynule pokračují po bocích rámu a z plátna se tak stává samostatný 3D objekt, který je velmi stylovým doplňkem každého interiéru.

Pro tisk na plátno, používáme opravdové tkané plátno s upravenou povrchovou vrstvou vhodnou pro pigmentový tisk. Výsledkem je foto plátno s kvalitou, která je plně srovnatelná s fotografiemi na papíru.

Fomei Canvas REAL Matt 340
Exkluzivní plátno na bázi bavlny a polyesteru bez optických zjasňovačů. Má tedy přirozeně bílý nádech a nabídne archivační potenciál. Disponuje excelentním rozsahem barev, extra ostrou kresbou a okamžitým schnutím. „Výkon“ plátna naplno promluví, je-li nataženo na rám. Proto je rozměrově stálé a otěru odolné.

HARMAN by Hahnemühle Canvas 450
„Digitální“ plátno z bavlny. Tato směs tkanin upoutá jedinečnou strukturou. Ideální médium pro tisky napínané na rám.

Společné znaky fine art inkjet médií HARMAN by Hahnemühle:
• široký tonální rozsah a hluboká čerň
• okamžité schnutí
• vodě odolnost
• excelentní archivační potenciál